pasākumi, semināri, diskusiju vakari studijā BLUĶIS

Telpā brīvi var justies 30 pasākuma viesi. Iekārtojumu iespējams pārveidot pēc organizatoru vēlmēm un scenārija.

Lai apskatītu telpas un rezervētu, lūdzu zvaniet 29286150 vai sūtiet e -pastu uz studijablukis@gmail.com

 


Saulgriežu lāpu darbnīca 21. jūnijā

Studija Bluķis, Avotu 32, Rīga
plkst. 12.00 - 15.00
Lai izgatavotu 1 lāpu, nepieciešamas 15-20 minūtes. Vienas lāpas cena EUR 7

LĀPU DARBNĪCA

"Balta nakts 2016" arī Avotu ielā! "Studija bluķis" piedāvās atnākušajiem ieskatīties telpiskā gaismas un materiālu instalācijā gan no ārpuses, gan atrodoties tajā iekšā un veidot šo instalāciju pašiem, atstājot iespēju nākamajiem apmeklētājiem turpināt šo procesu. Tā parādot, ka mēs visi veidojam vidi, atstājot pēdas tajā un gala rezultāts ir neparedzams, var tikai minēt iespējamos virziena variantus.
19:30 "Studiju Bluķis" apciemos draugi no I-DEJAS MĀJA, Rīga, Lāčplēša 60, 2.stāvs, lai ar deju palīdzību veidotu telpu.

Instalācija no ārpuses ir apskatāma līdz plkst. 3.00
Projektu atbalsta: Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, SIA „Arhitekti Ārgaļi”, „Studija Bluķis”, „I-DEJAS MĀJA”, „Avotu Apkaime”.

Papildus informācija http://www.baltanakts.lv/2016/lv/program/?article_id=141&controller=program&action=index

AVOTU APKAIMES RUDENS ANDELE

Sadarbībā ar studija “Bluķis” un SIA “Arhitekti Ārgaļi” šogad 10. septembrī no plkst. 10.00 norisināsies Avotu Apkaimes rudens andele, laukumā pie Sv. Pāvila baznīcas.
Tirdziņā dalību ņems latvijas mājražotāji un amatnieki, būs arī radošās darbnīcas un krāmu tirdziņš. Par jestrām dziesmām un dejām gādās mūziķi un dejotāji, bet starplaikos mūziku spēlēs DJ. Radošajās darbnīcās būs iespēja arī pašam iemēģināt izgatavot lāpas vai sapņu ķērāju un ne tikai. Savukārt tie, kam prāts nesas uz dejām, varēs laisties dejas ritmā ar dejotājiem, kas ierādīs deju soļus. Norisināsies arī jau daudziem pazīstamais un iemīļotais krāmu tirgus.
Avotu Apkaimes rudens andele ir iedzīvotāju iniciatīva, apvienojoties iedzīvotājiem un uzņēmējiem ar kopīgu mērķi – pašiem veidot un spodrināt savas apkaimes tēlu, radīt pozitīvas pārmaiņas ielas vaibstos un vienkārši labi pavadīt dienu kaimiņu, draugu un radu sabiedrībā. Lielāka vai mazāka, bet MŪSU apkaime!
Avotu Apkaimes rudens andeli finansē Rīgas dome, svētku partneris Studija Bluķis un Arhitekti Ārgaļi un citi.
Papildus informācija par Avotu Apkaimes svētkiem atrodama:  www.avotuiela.lv, www.studijablukis.lv, aktuālā informācija sociālajā tīklā Facebook.


Avotu apkaimes svētki

2016. gada 28. maijā pirmo reizi norisinājās Avotu Apkaimes svētki, kas lustīgi iepazīstināja ar apkaimē iemīļotām vietām un uzņēmumiem.
Lai gan svētki beigušies, dzīve turpinās un pasākumi notiek.

Nāc viens vai ar ģimeni un draugiem un iepazīsti mūsu Avotu apkaimi no jauna!

Uzzini vairāk par Avotu Apkaimi www.avotuiela.lv un Facebook Avotu Apkaimes svētki


Lielāka vai mazāka, bet MŪSU apkaime!

BUNGU VAKARS (pasākums beidzies)

R. BRIEŽA grāmatas "ZĀLES PRET NEMIRSTĪBU" svētki
(pasākums beidzies)

Foto Kristīne Madjare0
Created with Mozello - the world's easiest to use website builder.

 .